Produktu saraksts pēc zīmola Extra Carp

Uzņēmums "Ribosport MM" ir dibināts 1994. gadā, un mūsu galvenā darbības joma ir makšķerēšanas piederumu un aprīkojuma sporta zvejai ražošana un vairumtirdzniecība.

Uzņēmums "Ribosport MM" paralēli vairumtirdzniecības programmai ir izstrādājis arī savu zvejas piederumu ražošanas klāstu, kas galvenokārt tiek eksportēts Eiropas Savienības tirgū. Mūsu uzņēmums ir Eiropas Makšķerēšanas piederumu tirdzniecības asociācijas (EFFTA) biedrs, un mēs vēlamies uzsvērt ļoti veiksmīgu uzstāšanos starptautiskās EFFTEX izstādes eksibitoru statusā. Mūsu daudzie partneri ir atzinuši, ka mūsu uzņēmums ir uzticams partneris un piedāvā izcilas kvalitātes produktus.

Vadoties pēc tradicionālajiem uzņēmējdarbības principiem un vēlmes pēc pilnības, kas vienlaikus ir mūsu uzņēmuma dzinējspēks, esam nodrošinājuši konsekventu uzņēmuma izaugsmi un attīstību, kā arī produktu klāsta paplašināšanu. Mūsu misija ir nodrošināt mūsu cienījamiem partneriem uzticamu augstas kvalitātes zvejas piederumu avotu ar vislabāko kvalitātes un cenas attiecību

.

Mēs ceram iegūt jūsu uzticību.

Atlasīt pēc

Sadaļas
Cena
Svars
kg kg
Filter
Product added to wishlist
Product added to compare.