Produktu saraksts pēc zīmola Jobe

7b30517c1e2f579a2edb50fd8750b88c.jpg

 

Mēs vēlamies, lai jūs varētu izbaudīt visus svarīgos dzīves aspektus. Mēs vēlamies, lai jums būtu jautri. Lai kopā ar saviem mīļajiem radītu atmiņas. Lai izbaudītu absolūtu brīvību. Lai jūsu sirds būtu piepildīta ar neaizmirstamiem mirkļiem. Lai atklātu skaistas vietas. Atpūsties. Bet arī sajust satraukumu un adrenalīna pieplūdumu. Kā? Daloties ar savu kaislību uz ūdenssportu. 

Mūsu misija ir dabūt jūs uz ūdens. Katru dienu mēs cītīgi strādājam, lai to paveiktu. Un katru dienu mēs cītīgi strādājam pie jaunu produktu izstrādes, lai padarītu jūsu dzīvi uz ūdens gan vieglāku, gan jautrāku. Mūsu mērķis ir uzlabot jūsu sniegumu.

Stand Up Paddleboarding ir lielisks veids, kā atspoguļot šo aizraušanos ar ūdenssportu. Pieņemiet SUP izaicinājumu un atklājiet savu pasauli ar Jobe SUP. Atklājiet, ka jūsu vietējais ezers var sniegt jums kvalitatīvu laiku kopā ar ģimeni. Atklājiet, ka kanāls jūsu dzimtajā pilsētā ar SUP pārvēršas par pilsētas džungļiem. Atklājiet, ka joga nav paredzēta tikai kontinentam. Atklājiet savus slēptos talantus. Atklājiet, ka Jobe SUP ir pieejams visur un ikvienam!

Mūsu aizraušanās ar ūdenssportu atspoguļojas arī mūsu attieksmē pret wakeboardingu. Jobe atzīst jautrību, ko sniedz veikbordings kopā ar draugiem. Tāpēc Jobe produktu un inovāciju mērķis ir uzlabot ikviena veikbordista dzīvi ar kabeļiem. Inovācijas, lai jūs vēl vairāk izbaudītu savu iecienīto sporta veidu. Inovācijas, kas EVOlve wakeboarding!

Jobe velošanai dzīvesveids ir ideāls jautrības apvienojums. Neatkarīgi no tā, vai jūs nežēlīgi izbaudāt savu PWC vai pavadāt laiku uz laivas kopā ar ģimeni; Jobe rūpējas, lai katrs #jobemoments būtu jautrs brīdis ikvienam. 

Baudot ūdenssportu mitreni ir būtiski, lai no tā gūtu maksimālu labumu. Tāpēc Jobe pievērsa īpašu uzmanību saviem hidrotērpiem. Jobe hidrotērpi ir tehnoloģiski progresīvi, un tajos izmantotas jaunākās konstruēšanas metodes un materiāli. Turklāt tie ir pieejami dažādās modernās krāsās un modeļos. Izstrādāti līdz pilnībai. Izstrādāti, lai apģērbtu un pārsteigtu.

Tops hidrotērpa Jobe Verona...
  • Izpārdošana!
  • -28,00 €
Hidrotērpi

Tops hidrotērpa Jobe Verona 1.5mm Fury Red

51,99 €
Info text
79,99 €

Hidrotērps Jobe Heavy Duty...
  • Izpārdošana!
  • -43,99 €
Hidrotērpi

Hidrotērps Jobe Heavy Duty 5/3 mm

126,00 €
Info text
169,99 €

Hidrotērps Jobe Porto John...
  • Izpārdošana!
  • -38,15 €
Hidrotērpi

Hidrotērps Jobe Porto John 2 mm Fury Red

70,85 €
Info text
109,00 €

Legingi divpusēji Jobe...
  • Izpārdošana!
  • -28,00 €
Hidrotērpi

Legingi divpusēji Jobe Verona 1,5mm Red/Black

51,99 €
Info text
79,99 €

Atlasīt pēc

Sadaļas
Cena
Svars
kg kg
Filter
Product added to compare.
Product added to wishlist