Produktu saraksts pēc zīmola allstar

allstar_web_slider0.jpg

 

Johanna Messemer un viņas dēls Rolands 1964. gadā dibināja allstar , kas ātri kļuva par vadošo žogu aprīkojuma ražotāju. Jau 1965. gadā allstar aprīkoja Vācijas un starptautiskos paukotājus gaidāmajam pasaules čempionātam un drīz pēc tam kļuva par oficiālo Vācijas olimpiskās komandas piegādātāju. Kad 1978. gadā vairāk nekā 95 % pasaules čempionāta finālistu deva priekšroku allstar aprīkojumam salīdzinājumā ar citiem zīmoliem, viņi saprata, ka viņu smagais darbs ir attaisnojies: allstar bija kļuvuši par pasaules līderi fehtošanas jomā. Labākie paukotāji no visas pasaules zvērēja uz fehitēšanas piederumiem ar raksturīgo sarkano allstar marķējumu. Papildus neskaitāmām federācijām un paukotājiem, kas uzticas tikai viņu zīmolam, allstar jau vairāk nekā 15 gadus sadarbojas ar Starptautisko paukotāju federāciju (FIE) un ir tās oficiālais partneris un piegādātājs.

Kas padara allstar tik īpašu un nepārspējamu?

allstar vienmēr ir bijis pionieris, pastāvīgi attīstoties, optimizējot un ieviešot jauninājumus. Viņu produkti liecina par visaugstāko kvalitāti, episku veiktspēju un ekskluzīvu dizainu. Viņi nepārtraukti strādā pie sava servisa un produktu pilnveidošanas, lai vienmēr spētu piedāvāt sportistiem labāko. Viņu misija ir uzturēt pēc iespējas augstāku kvalitāti, vienlaikus saglabājot pēc iespējas zemākas cenas saviem klientiem, jo fērmēšana ir kaislība, kas viņus visus saista un motivē katru dienu.

Visaugstākās prasības attiecībā uz kvalitāti un funkcionalitāti bija iemesli, kādēļ allstar uzreiz kļuva par sinonīmu izcilam fērborēšanas aprīkojumam. Īpaši labākie paukotāji novērtē viņu augstākās kvalitātes produktus, dod priekšroku tiem salīdzinājumā ar citiem un ļoti uzticas allstar. Viņiem "Ražots Vācijā" ir ne tikai sauklis, bet arī viņu ētika. Pat mūsdienās - globalizācijas un ārpakalpojumu izmantošanas laikā - lielākā daļa allstar sētas aprīkojuma joprojām tiek ražota rūpnīcā Reitlingenē, Vācijā.

Uzņēmuma allstar vēsture ir ritējusi inovatīvā ritmā: viņi ir izgatavojuši pasaulē pirmo elastīgo fērborda formu. Pie smagajiem un neērtajiem audekla tērpiem pieradušie paukotāji pirmo reizi izbaudīja nezināmu kustību brīvību. Šis jaunievedums lielā mērā ir veicinājis šodienas šermuļošanas dinamiku. Citi pagrieziena punkti bija pirmais aizsargājošais fērborda tērps, kā arī pirmais rollbags. allstar arī noteica jaunus standartus punktu skaitīšanas ierīcēm.

Tā kā ne visi ir augstākā līmeņa sportisti, allstar piedāvā visplašāko visā pasaulē pieejamo fērborēšanas aprīkojuma klāstu. Liels skaits fērborēšanas somu, tērpu, masku un lāpstiņu nodrošina, ka ikviens atradīs vienu produktu, kas ideāli atbilst viņa vajadzībām. Iesācējs, amatieris vai profesionālis - allstar ir vadošais feļošanas inventāra ražotājs.

Trīs vērtības - Kvalitāte, Inovācijas un Pakalpojums - arī turpmāk noteiks to turpmāko darbību, lai allstar paliktu 1. vietā fērmēšanas jomā.

Product added to compare.
Product added to wishlist