Produktu saraksts pēc zīmola Schwinn

 

Uz vairākām paaudzēm vārds "Schwinn" ir bijis sinonīms Amerikas populārākajiem velosipēdiem. 

1895. gadā vācu izcelsmes mašīnbūves inženieris Ignaz Schwinn iepazinās ar Ādolfu Fredriku Viljamu Arnoldu (Adolph Fredrick William Arnold), Čikāgas gaļas fasēšanas nozares pionieri. Ar Švina vīziju un Arnolda finansiālo atbalstu abi izveidoja uzņēmumu "Arnold, Schwinn & amp; Company", kas vēlāk kļuva par Schwinn Bicycle Company. Līdz 1896. gadam Amerikas Savienotajās Valstīs jau bija 300 velosipēdu ražošanas uzņēmumu (101 uzņēmums tikai Čikāgā vien). Schwinn uzsāka savu sacīkšu programmu. Līdz gada beigām Schwinn velosipēdi guva vairāk uzvaru nekā jebkurš cits velosipēdu uzņēmums.

1965. gadā Schwinn pārnesa šo leģendāro velosipēdu tehnoloģiju uz iekštelpām un ātri kļuva par mājas trenažieru pionieri, ieviešot Deluxe Exerciser trenažierus.

Smainoties fitnesa tendencēm un attīstoties tehnoloģijām, Schwinn reaģēja, piedāvājot pilnu klāstu revolucionāru un pieejamu kardio risinājumu - gudri izstrādātus vertikālos un guļus velosipēdus, skrejceliņus un eliptiskos trenažierus, kuros integrētas jaunākās programmas, inovācijas un izklaides iespējas.

Atlasīt pēc

Sadaļas
Cena
Svars
kg kg
Filter
Product added to wishlist
Product added to compare.