Eliptiskais trenažieris Intenza...
Eliptiskais trenažieris Intenza...
Eliptiskais trenažieris Intenza...
Eliptiskais trenažieris Intenza...
Eliptiskais trenažieris Intenza...
Eliptiskais trenažieris Intenza...
Eliptiskais trenažieris Intenza...
Eliptiskais trenažieris Intenza...

Eliptiskais trenažieris Intenza Fitness 550Eti

425911
4 549,00 €
Preci Jums piegādāsim līdz:2021-12-07

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Apraksts

550 SĒRIJAS ELIPTISKAIS TRENAŽIERIS

Intenza 550 eliptiskais trenažieris ir radīts, lai nodrošinātu dabisku un stabilu treniņu iespēju, atdarinot dabiskas ķermeņa kustības. Tas ļauj treniņā iesaistīt dažādas muskuļu grupas vienlaikus nodrošinot efektīvu kardio treniņu, kas uzlabo balansu, koordināciju un korsetes muskulatūru. Trenažieris ļauj veikt gan skriešanas kustības, gan kāpšanas pa trepēm kustības, neradot triecienu uz ķermeņa locītavām. Tāpēc 550 sērijas trenažieris ir lielisks risinājums tiem, kuri vēlas kardio treniņu, bet nevēlas traumēt savas locītavas. 

Interaktīvas sērijas konsole

Maksimāls rezultāts. Minimāla piepūle. Sava ķermeņa potenciāla apgūšana nekad iepriekš nav bijusi tik viegla. Interaktīvās sērijas Intenza trenažierim ir Uni—Dial™ kontroles panelis, pagriežama un nospiežama poga - viss ir vienkārši lietojams. 

Kad trenažierim ir nepieciešama apkope, tas automātiski nosūtīs diagnostikas ziņojumu uz InCare™ serveri. Servisa atskaites ir lejuplādējamas no trenažiera, izmantojot USB pieslēgvietu, un var tikt nosūtītas tiešu uz InCare™ klientu atbalsta centru, kas 24 stundu laikā piedāvās risinājumu. 

TRENAŽIERA ĪPAŠĪBAS

Pielāgojamie iestatījumi Kad ir uztverts USB, tad lietotājs var pielāgot (1) displeju (2) vecumu (3) dzimumu (4) svaru (5) skaņas signālu. Viedais trenažieris automātiski piešķirs prioritāti personalizētam iestatījumam un treniņu rutīnai ar USB reģistrēšanos.
Displeja rādījumi HR, slīpums, laiks, intensitāte, kalorijas, attālums, SPM, līmenis, treniņa kopsavilkums, treniņa profils.
Sirdsdarbība mērīšana Polar®— kodēta bezvadu telemetrijas tehnoloģija: iebūvēts - sirdsdarbības uztvērējs (nepieciešama pulsa jostiņa). Digitālā kontakta sirdsdarbības tehnoloģija nodrošina precizitāti un uzticamību.
On—The—Fly Ļauj pārslēgties uz citām treniņu programmām treniņa laikā.
Enerģijas taupīšanas sistēma Enerģijas taupīšanas režīmu izmanto, lai samazinātu enerģijas patēriņu (nepārsniedzot 0,5 W), kas atbilst Erp EC 1275/2008 prasībām
USB savienojamība Personalizētiem pielāgotiem treniņiem, rezultātiem, uzstādījumiem, InCare™ un manuāliem sistēmas atjauninājumiem.
Displeja veids Liela LED Dot matrica ar 18 rakstzīmēm LED ziņojumu centrs ērti sniedz visu nepieciešamo informāciju. 
InZone™ InZone™ sirdsdarbības treniņi nodrošina vizuālu krāsainu atgriezenisko saiti par treniņu, kas palīdz sportistam efektīvi uzlabot savu treniņa veiktspēju vēlamajā sirdsdarbības zonā.
MYE Audio komplekta iespējas Papildaprīkojums, kas atbalsta MYE audio uztvērēju.
Smart Energy System™ Bezvadu. Aktivizē un darbojies ar konsoli bez nepieciešamības mīt pedāļus. 
Uni—Dial™ kontrole Pilnīga piekļuve lietotāja interfeisa funkcijām un iestatījumiem un to vadība, izmantojot Uni-Dial ™ ērtības.

TRENIŅA IESPĒJAS

Fitnesa tests Fitnesa tests nosaka indivīda fiziskās sagatavotības līmeni, pamatojoties uz VO2 max standartiem. Pārbaudes metode ietver Astrand-Rhyming.
HR kontrole 4 sirdsdarbības kontroles programmas, kas ļauj trenēties konkrētā intensitātes zonā —HR zona, intervāli, kalni, kardio.
Sacensības Sacensību programma piedāvā veikt jautru izaicinājumu, sacenšoties ar eksistējošiem čempioniem 500 m, 1km vai 2km sacensībās. 
Ātrā uzsākšana Quick Start jeb ātrā uzsākšana ir manuālā treniņu programma. Treniņa profils un rezultāti ir saglabājami, izmantojot USB. 
Individuālās programmas  7 individuālās lietotāja programmas var viegli saglabāt izmantojot USB lietošanai nākotnē.
Iepriekš iestatītas programmas 5 treniņu programmas katrā no 3 kategorijām: slīpums, pretestība un atpakaļgaitas treniņš.
Mērķa programmas 3 mērķa programmas: laiks (10—99 mins), attālums (1—99 km), kalorijas (10—2500 Kcals).

Produkta detaļas

Svars
188 kg
Length
209 cm
Width
84 cm
Height
172 cm
Enerģijas avots
Generator
Displejs
LED
Pretestības līmenis
40
Maximum load
181 kg
Tips
Elliptical trainer
Number of programs
7
HRC programma
yes
Bottle holder
Yes
Paredzētais lietojums
Commercial use
Fitnesa pārbaude
Yes
Brake system
Belt
Sirdsdarbības mērītājs
Yes
Spararata svars
Not specified
Transporta riteņi
Yes
Step length
52–55 cm

About Intenza

1601991689993.jpg

 

Vīzija
Mūsu vīzija ir piedāvāt ilgtspējīgus veselības un fitnesa risinājumus, lai godinātu holistiskās veselības spēku. Prāts. Ķermenis.

Misija
Dzīvot. Strādā. Spēlēt
Nodrošināt izcilību, izmantojot veselības un fitnesa risinājumus un labklājības pieredzi, lai veicinātu, atbalstītu un stiprinātu personīgo un organizācijas veselību.

Sasniegt vairāk kopā
Izmantojot sadarbības spēku, mēs izvirzām godīguma un ētikas standartus, vienlaikus nosakot visaugstākos dizaina, kvalitātes, pakalpojumu un inovāciju standartus.

Turpmāk šodien
Mēs paplašinām šodienas robežas, apvienojot radošumu ar rītdienas tehnoloģijām. Dizains
Mūsu panākumi ir rezultāts jaunu metožu un ideju izpētei ārpus ierastajām robežām.   Inovāciju vadīti un tehnoloģiju iedvesmoti, mēs izstrādājam produktus, kas ilustrē, kā mūsu filozofija un DNS tiek pielietota katrā procesa posmā.   Ar aizrautību un izpratni mēs veidojam savu ceļu, lai izstrādātu izcilus, ilgtspējīgus produktus.

Partnerība
Cilvēki ir mūsu vērtīgākā vērtība, un mēs veidojam attiecības, pamatojoties uz kopīgām vērtībām un uz cilvēkiem orientētām stratēģijām.   Kā viena komanda mēs ar lepnumu strādājam kopā visās valstīs, dažādās laika joslās un pāri robežām.   Mūsu kolēģi, mūsu partneri, mūsu lietotāji.   Tā ir Intenza globālā kopiena.

Izcilība
Mūsu unikālā pieeja dizainam liek mums domāt pieredzes kategorijās, un mēs izmantojam šos stāstus, lai radītu savus produktus.   Estētikas ziņā mēs priekšplānā izvirzām cilvēka uztveri.   Mēs izmantojam visas iespējas, lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi.   Intenza produkti tiek radīti bez kompromisiem.   Neviena detaļa nav par mazu un neviens process nav par daudz, kad runa ir par izcilības sasniegšanu.

Izstādes mantojums
Mūsu vēsture raksturo zīmolu, kas novērtē tradīciju vērtību un to, kā tās var mūs noturēt uz zemes, vienlaikus virzot mūs uz priekšu.   Mūsu mantojums ir veidots no pašiem pamatiem.   Mēs saglabājam stabilitāti un spēku, paliekot uzticīgi saviem pamatiem.   Mēs cenšamies ieviest ilgtspējību visā mūsu zīmolā, atbalstot mūsu apņemšanos godprātīgi veikt uzņēmējdarbību.   Šie principi palielinās vērtību, ko mēs sniedzam mūsu kopienām, un kopā mēs veidojam mantojumu, kas radīts, lai būtu ilgstošs.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Product added to compare.
Product added to wishlist