Galda tenisa raķete Donic Top Team 600
Galda tenisa raķete Donic Top Team 600
Galda tenisa raķete Donic Top Team 600
Galda tenisa raķete Donic Top Team 600

Galda tenisa raķete Donic Top Team 600

505525
18,19 €
Preci Jums piegādāsim līdz: 2022-02-08

Apraksts

Vai vēlaties kļūt vēl labāks pingponga spēlētājs, uzlabot savas spēles prasmes un izklaidēties? Paaugstiniet līmeni un pilnveidojiet savu galda tenisa tehniku ar slavenā zīmola Donic airi!

DONIC Top Team 600 galda tenisa airis ir ideāli piemērots spēlētājiem ar daudziem izspēlētiem setiem. Aprīkojums ļauj viegli apgūt un pilnveidot visas spēles tehnikas ar lielu rotāciju un ātrumu. Tas atbildīs katra galda tenisa cienītāja augstajām prasībām, kas saistītas ar galda tenisa spēlēšanu augstā līmenī. Raķete ir izgatavota no koka un gumijas oderējuma abās pusēs.Parametri:
- Koks: Vario 5V
- Sūklis: 1,7 mm
- Gumija: 3x Avantgarde
- Rokturis - ieliekts
- Ātrums: 60%;
- Rotācija: 60%;
- Kontrole 70%
- Tehnoloģijas:

AVS (Anti Vibration System) - vibrāciju slāpēšanas sistēma uzlabo bumbiņas kontroli un samazina vibrācijas, ko rada bumbiņas trieciens. To nodrošina 2 īpaši vibrāciju slāpējoši mīksti starplikas starp saplākšņa slāņiem. AVS efekts ir palielināta trieciena precizitāte uzbrukuma un aizsardzības spēles stilā.

- Apstiprinājusi ITTF (Starptautiskā galda tenisa federācija)
- Zīmols: Donic

Vācijas zīmols Donic Schildkröt ir galda tenisa bumbiņu ražošanas pionieris. Tirgū tas ir pieejams kopš 1889. gada. Šodien tās ražojumus raksturo nepārspējama tehniskā kvalitāte un standarti, kas ir novērtēti vairāk nekā 70 valstīs. Doničs sponsorē spēlētājus no dažādām nacionālajām izlasēm, piemēram, Li Pingu (Ķīna), Martinu Bratanovu (Beļģija), Kasperu Šternbergu (Dānija), Brisu Olivjē (Francija).

Produkta detaļas

About Donic

Tradicionālais un gadsimtu vecais Schildkröt zīmols. 1889. gadā uzņēmējs Frīdrihs Bensingers, baņķieri Hohenemseri un brāļi Lenelji Manheimā-Nečkarau nodibināja "Rheinische Gummi und Celluloid Fabrik". Viņi izstrādāja un pirmie sāka izmantot pūšanas-spiešanas metodi, ar kuru sāka ražot leļļu galviņas un vēlāk arī galda tenisa bumbiņas no celuloīda un kura līdz pat mūsdienām tiek izmantota kā visā pasaulē atzīta ražošanas metode. Bruņurupuču zīmolu kā juridisku preču zīmi reģistrēja 1889. gadā. Bruņurupuča bruņas atgādina celuloīda izstrādājumu ēnojumu un rakstu, un to līdz pat mūsdienām izmantoja kā starptautisku preču zīmi dažādiem izstrādājumiem, tomēr galvenokārt lellēm un galda tenisa izstrādājumiem. Slavenās Schildkrot bumbiņas vienmēr visā pasaulē simbolizēja augstu kvalitāti un veiktspēju visos aspektos.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Product added to wishlist
Product added to compare.