Velotrenažieris Intenza Fitness 550GC
Velotrenažieris Intenza Fitness 550GC
Velotrenažieris Intenza Fitness 550GC
Velotrenažieris Intenza Fitness 550GC

Velotrenažieris Intenza Fitness 550GC

424794
1 749,00 €
Preci Jums piegādāsim līdz:2021-12-07

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Apraksts

550 GC Sērija

Intenza 550GC sērijas velotrenažieris ar magnētisko pretestību ir paredzēts komfortablai lietošanai visplašākajam lietotāju lokam no 147,5–205 cm. Velotrenažieris ļauj veikt iekštelpās tādus treniņus, kas ir pielīdzināmi tādām sajūtām, kas rodas trenējoties uz velosipēda brīvā dabā. Intenza augstās kvalitātes dizaina mantojuma kombinācija ar gudriem risinājumiem, kas ir izstrādāti sadarbojoties ar profesionāliem sportistiem, ļaus jebkura līmeņa lietotājam piedzīvot intensīvu treniņu un trenažiera nevainojamo inženieriju.

 

Produkta detaļas

Svars
60.5 kg
Maximum user height
205 cm
Length
128 cm
Width
23 cm
Height
106 cm
Enerģijas avots
Not specified
Displejs
No
Pretestības līmenis
40
Maximum load
159 kg
Tips
Exercise bike
Number of programs
0
Bottle holder
Yes
Paredzētais lietojums
Lietošana mājās
Pedāļi
Toe clips
Brake system
Magnetic
Seat adjustment
Yra
Spararata svars
Not specified
Stūres regulēšana
Yra

About Intenza

1601991689993.jpg

 

Vīzija
Mūsu vīzija ir piedāvāt ilgtspējīgus veselības un fitnesa risinājumus, lai godinātu holistiskās veselības spēku. Prāts. Ķermenis.

Misija
Dzīvot. Strādā. Spēlēt
Nodrošināt izcilību, izmantojot veselības un fitnesa risinājumus un labklājības pieredzi, lai veicinātu, atbalstītu un stiprinātu personīgo un organizācijas veselību.

Sasniegt vairāk kopā
Izmantojot sadarbības spēku, mēs izvirzām godīguma un ētikas standartus, vienlaikus nosakot visaugstākos dizaina, kvalitātes, pakalpojumu un inovāciju standartus.

Turpmāk šodien
Mēs paplašinām šodienas robežas, apvienojot radošumu ar rītdienas tehnoloģijām. Dizains
Mūsu panākumi ir rezultāts jaunu metožu un ideju izpētei ārpus ierastajām robežām.   Inovāciju vadīti un tehnoloģiju iedvesmoti, mēs izstrādājam produktus, kas ilustrē, kā mūsu filozofija un DNS tiek pielietota katrā procesa posmā.   Ar aizrautību un izpratni mēs veidojam savu ceļu, lai izstrādātu izcilus, ilgtspējīgus produktus.

Partnerība
Cilvēki ir mūsu vērtīgākā vērtība, un mēs veidojam attiecības, pamatojoties uz kopīgām vērtībām un uz cilvēkiem orientētām stratēģijām.   Kā viena komanda mēs ar lepnumu strādājam kopā visās valstīs, dažādās laika joslās un pāri robežām.   Mūsu kolēģi, mūsu partneri, mūsu lietotāji.   Tā ir Intenza globālā kopiena.

Izcilība
Mūsu unikālā pieeja dizainam liek mums domāt pieredzes kategorijās, un mēs izmantojam šos stāstus, lai radītu savus produktus.   Estētikas ziņā mēs priekšplānā izvirzām cilvēka uztveri.   Mēs izmantojam visas iespējas, lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi.   Intenza produkti tiek radīti bez kompromisiem.   Neviena detaļa nav par mazu un neviens process nav par daudz, kad runa ir par izcilības sasniegšanu.

Izstādes mantojums
Mūsu vēsture raksturo zīmolu, kas novērtē tradīciju vērtību un to, kā tās var mūs noturēt uz zemes, vienlaikus virzot mūs uz priekšu.   Mūsu mantojums ir veidots no pašiem pamatiem.   Mēs saglabājam stabilitāti un spēku, paliekot uzticīgi saviem pamatiem.   Mēs cenšamies ieviest ilgtspējību visā mūsu zīmolā, atbalstot mūsu apņemšanos godprātīgi veikt uzņēmējdarbību.   Šie principi palielinās vērtību, ko mēs sniedzam mūsu kopienām, un kopā mēs veidojam mantojumu, kas radīts, lai būtu ilgstošs.

13 produktu tajā pat kategorijā:

Product added to compare.
Product added to wishlist