• -16,21 €
Scooter Nils Extreme HM688T
Scooter Nils Extreme HM688T
Scooter Nils Extreme HM688T
Scooter Nils Extreme HM688T
Scooter Nils Extreme HM688T
Scooter Nils Extreme HM688T
Scooter Nils Extreme HM688T
Scooter Nils Extreme HM688T
Scooter Nils Extreme HM688T
Scooter Nils Extreme HM688T
Scooter Nils Extreme HM688T

Scooter Nils Extreme HM688T

436605
109,99 €
Info text
126,20 €
-16,21 €
Preci Jums piegādāsim līdz:2021-11-07

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Apraksts

The HM688T Nils Extreme is a scooter designed for children, adolescents and adults. A characteristic feature of the Nils Extreme product are two shock absorbers - front vertical and rear horizontal. They provide greater comfort while driving, minimize vibrations and absorb shocks. Thanks to this, the product will be perfect for moving over uneven surfaces. The scooter is made of aluminum, which makes it very light and durable.

The steering wheel is equipped with grips covered with rubber, which ensures a firm grip and does not cause abrasions. Large ABEC9 class wheels and bearings increase stability and smoothness of driving. The scooter has an additional manual disc brake located on the rear wheel. Thanks to it, we get a much greater braking force than in the case of a classic foot brake. Placing it on the handlebar makes it much more intuitive than a footbrake and much faster to use. And most importantly, such a solution ensures driving safety, even on wet surfaces. Additionally, mounted fenders prevent splashing. HM688T is perfect for recreational driving on asphalt, on concrete surfaces and paved sidewalks.

Produkta detaļas

Warranty
2 years
Svars
6.25 kg
Bearings
ABEC 9
Material
Aluminium
Wheel size
200 mm
Length
94 cm
Width
37.5 cm
Height
106.5 cm
Krāsa
Black
Riteņu cietība
82 A
Maximum load
100 kg
Tips
Scooter
Stūres rokturis
Rubber
Bremzes
Disks
Foldable
Yes
Sertifikāts
PN-EN 14619: 2015
Klāja materiāls
Aluminium
Commercial use
not intended
Platformas izmēri
33.5 x 13.5 cm
Vecuma grupa
Adolescents
Adults
Child
Stūres regulēšanas diapazons
82.5-106.5 cm
Footer
Yes
Salocīts garums
85 cm
Salocīts augstums
32.5 cm
Salocīts platums
13.5 cm
Wheels material
PU

About Nils Extreme

NilsExtreme uzkrāj gandrīz divdesmit gadu pieredzi skrituļdēļu, skrituļdēļu un skrejriteņu konstruēšanā - mēs labi zinām, kā nodrošināt augstu mūsu izstrādājumu kvalitāti un apvienot to ar klientu pieprasīto funkcionalitāti. Mūsu produkcija tiek eksportēta uz tādām valstīm kā Vācija, Krievija, Čehija, Lietuva, Latvija un Beļģija. Nils Extreme nozīmē skrituļslidas, skrituļdēļus un skrejriteņus visu vecumu aktīviem cilvēkiem. Mūsu piedāvājumā ir arī skrituļslidas bērniem, kas ir aprīkotas ar izmēru regulēšanas funkciju, lai tās augtu kopā ar bērnu vismaz vairākus gadus. Pusaudžiem mēs piedāvājam skrituļslidas ar paaugstinātu izturību un lieliskām slidošanas īpašībām, pateicoties ABEC-9 gultņiem. Pieaugušie, kas meklē skrituļslidas atpūtai, atradīs modeļus ar stingru un vieglu alumīnija konstrukciju un plašu riteņu cietības diapazonu. Savukārt pieredzējušiem lietotājiem mēs piedāvājam specializētas skrituļslidas ātrai slidošanai, brīvajam stilam vai agresīvai slidošanai, ar parametriem, kas pielāgoti konkrētajam stilam.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Product added to compare.
Product added to wishlist