Skrejceliņš Intenza Fitness 450Ti2
Skrejceliņš Intenza Fitness 450Ti2
Skrejceliņš Intenza Fitness 450Ti2
Skrejceliņš Intenza Fitness 450Ti2
Skrejceliņš Intenza Fitness 450Ti2
Skrejceliņš Intenza Fitness 450Ti2

Skrejceliņš Intenza Fitness 450Ti2

424897
6 399,00 €
Preci Jums piegādāsim līdz:2021-12-07

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Apraksts

450 SĒRIJAS SKREJCELIŅŠ

Šis intuitīvais trenažieris ir izstrādāts intensīviem un mērķtiecīgiem treniņiem, nodrošinot balansu starp veiktspēju, jaudu, izmēru un stabilitāti. Tas ir kompakts, tomēr spējīgs trenažieris, kas ļauj ikvienam trenēties skriešanas mērķu sasniegšanai un tas ir īpaši piemērots skrējējiem, kuri vēlas spert garākus soļus. Pievienojot arhitektonisku eleganci trenažiera iespaidīgajam izskatam, Intenza 450 sērijas skrejceliņš nodrošina vizuālu informāciju, izmantojot virsmas materiālus, kas nodrošina taustes uztveri: funkcijas apvienojumā ar skārienjutīgām virsmām uzlabo lietotāja pieredzi.

450 i2 Konsole

Tavs treniņš, tavi noteikumi. Intenza 450 i2 konsole ir radīta atlētiem un fitnesa entuziastiem, nodrošinot augstu veiktspēju, patīkamu lietotāja pieredzi un nevainojamu dizainu, kas ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem.

Uzlabota displeja lasāmība, ko nodrošina tā 12 collu LCD displejs, piedāvā tīru, viegli lasāmu lietotāja interfeisu, kas sportistu pavada un atbalsta visā treniņa laikā. Uni-Dial ™ nodrošina pilnīgu piekļuvi visām funkcijām un to kontroli jebkurā brīdī.

Trenažiera konsoles displejam ir dinamiskās ziņojumapmaiņas ekrānsaudzētāja funkcija, kas ļauj veidot saikni ar sporta komūnas biedriem un veikt citas darbības. Izmantojot daudzfunkcionālo USB pieslēgvietu, 10 izvēlētie attēlu faili savieno sporta klubu ar tā biedriem. Lai instalētu programmatūras atjauninājumus, tos ir vienkārši nepieciešams augšuplādēt, izmantojot USB.

TRENAŽIERA ĪPAŠĪBAS

Displeja rādījumi HR, laiks, temps, METS, slīpums, kalorijas, attālums, ātrums, treniņa kopsavilkums, treniņa profils.
Sirdsdarbība mērīšana Polar®— kodēta bezvadu telemetrijas tehnoloģija: iebūvēts - sirdsdarbības uztvērējs (nepieciešama pulsa jostiņa). Digitālā kontakta sirdsdarbības tehnoloģija nodrošina precizitāti un uzticamību.
On—The—Fly Ļauj pārslēgties uz citām treniņu programmām treniņa laikā.
Enerģijas taupīšanas sistēma Enerģijas taupīšanas režīmu izmanto, lai samazinātu enerģijas patēriņu (nepārsniedzot 0,5 W), kas atbilst Erp EC 1275/2008 prasībām.
Auto Stop Skrejceliņš automātiski apstājas, kad tas vairs netiek izmantots. 
MYE Audio komplekta iespējas Papildaprīkojums, kas atbalsta MYE audio uztvērēju.
Uni—Dial™ kontrole Pilnīga piekļuve lietotāja interfeisa funkcijām un iestatījumiem un to vadība, izmantojot Uni-Dial ™ ērtības.
C—SAFE standarta jauda Standard C—SAFE atbalsta papildu aprīkojuma uzlādi.
C—SAFE savienojamība Pēc izvēlēs ir pieejamas papildu savienojamības veids datu pārraidei (pieejams pēc pieprasījuma).
Displeja veids Rūpnieciskās klases krāsains 12 collu TFT LCD ekrāns ilgākam kalpošanas laikam. 
InCare™ tiešsaiste Viedais trenažieris automātiski nosaka, kad ir nepieciešama apkope un nosūta servisa diagnostiku izmantojot wi-fi.
Valoda 21 valsts valodas ir pieejamas.
Ekrānsaudzētājs Augšuplādē 10 attēlu failus ziņām vai komerciālām reklāmām, kas tiks rādīti uz ekrāna trenažiera gaidīšanas jeb stand-by režīmā.
Wi—Fi iespējas Atbalsta InCare™ Online, programmatūras atjaunināšanu.
USB savienojamība Iestatīšanai un programmatūras atjaunināšanai.

TRENIŅA IESPĒJAS

Fitnesa tests Fitnesa tests nosaka indivīda fiziskās sagatavotības līmeni, pamatojoties uz VO2 max standartiem. Testa metode iekļauj iešanu, skriešanu un IPPT.
HR kontrole 4 sirdsdarbības kontroles programmas, kas ļauj trenēties konkrētā intensitātes zonā —HR zona, intervāli, kalni, kardio.
Sacensības Sacensību programma piedāvā veikt jautru izaicinājumu, sacenšoties ar eksistējošiem čempioniem 3km, 5km vai 10km sacensībās.
Ātrā uzsākšana Quick Start jeb ātrā uzsākšana ir manuālā treniņu programma. 
Uzlabotā programma 20 iepriekš iestatītas programmas: 4 iešana kalnā, 4 ātruma intervāli, 2 augsta intensitāte, 10 nedēļas skriešana
Mērķa programma 3 mērķa programmas: laiks (10—99 mins), attālums (1—99,9 km), kalorijas (10—2500 Kcals)

Produkta detaļas

Enerģijas avots
Electrical network
Displejs
LCD
Maximum load
250 kg
Tips
Treadmill
Number of programs
20
Deck inclination
Electrical
Skrejošā klāja garums
155 cm
Running deck width
56 cm
Paredzētais lietojums
Commercial use
Ātrums
1-16 km/h
Jauda
4 HP
Motorized
Yes
Integrated features
USB
Wi-Fi
Telemetric heartrate
Yes
Elevation
0-22 %
Console indicators
Distance
HR
Kalorijas
Laiks
Pace
Slīpums
Ātrums

About Intenza

1601991689993.jpg

 

Vīzija
Mūsu vīzija ir piedāvāt ilgtspējīgus veselības un fitnesa risinājumus, lai godinātu holistiskās veselības spēku. Prāts. Ķermenis.

Misija
Dzīvot. Strādā. Spēlēt
Nodrošināt izcilību, izmantojot veselības un fitnesa risinājumus un labklājības pieredzi, lai veicinātu, atbalstītu un stiprinātu personīgo un organizācijas veselību.

Sasniegt vairāk kopā
Izmantojot sadarbības spēku, mēs izvirzām godīguma un ētikas standartus, vienlaikus nosakot visaugstākos dizaina, kvalitātes, pakalpojumu un inovāciju standartus.

Turpmāk šodien
Mēs paplašinām šodienas robežas, apvienojot radošumu ar rītdienas tehnoloģijām. Dizains
Mūsu panākumi ir rezultāts jaunu metožu un ideju izpētei ārpus ierastajām robežām.   Inovāciju vadīti un tehnoloģiju iedvesmoti, mēs izstrādājam produktus, kas ilustrē, kā mūsu filozofija un DNS tiek pielietota katrā procesa posmā.   Ar aizrautību un izpratni mēs veidojam savu ceļu, lai izstrādātu izcilus, ilgtspējīgus produktus.

Partnerība
Cilvēki ir mūsu vērtīgākā vērtība, un mēs veidojam attiecības, pamatojoties uz kopīgām vērtībām un uz cilvēkiem orientētām stratēģijām.   Kā viena komanda mēs ar lepnumu strādājam kopā visās valstīs, dažādās laika joslās un pāri robežām.   Mūsu kolēģi, mūsu partneri, mūsu lietotāji.   Tā ir Intenza globālā kopiena.

Izcilība
Mūsu unikālā pieeja dizainam liek mums domāt pieredzes kategorijās, un mēs izmantojam šos stāstus, lai radītu savus produktus.   Estētikas ziņā mēs priekšplānā izvirzām cilvēka uztveri.   Mēs izmantojam visas iespējas, lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi.   Intenza produkti tiek radīti bez kompromisiem.   Neviena detaļa nav par mazu un neviens process nav par daudz, kad runa ir par izcilības sasniegšanu.

Izstādes mantojums
Mūsu vēsture raksturo zīmolu, kas novērtē tradīciju vērtību un to, kā tās var mūs noturēt uz zemes, vienlaikus virzot mūs uz priekšu.   Mūsu mantojums ir veidots no pašiem pamatiem.   Mēs saglabājam stabilitāti un spēku, paliekot uzticīgi saviem pamatiem.   Mēs cenšamies ieviest ilgtspējību visā mūsu zīmolā, atbalstot mūsu apņemšanos godprātīgi veikt uzņēmējdarbību.   Šie principi palielinās vērtību, ko mēs sniedzam mūsu kopienām, un kopā mēs veidojam mantojumu, kas radīts, lai būtu ilgstošs.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Product added to compare.
Product added to wishlist