Velotrenažieris Intenza Fitness 550RBe2
Velotrenažieris Intenza Fitness 550RBe2
Velotrenažieris Intenza Fitness 550RBe2
Velotrenažieris Intenza Fitness 550RBe2
Velotrenažieris Intenza Fitness 550RBe2
Velotrenažieris Intenza Fitness 550RBe2

Velotrenažieris Intenza Fitness 550RBe2

425882
5 099,00 €
Preci Jums piegādāsim līdz: 2022-01-24

Apraksts

Intenza 550RBe ir precīzi izstrādāts, lai piedāvātu visaugstākās klases dizaina un funkcionalitātes līmeni augstākās klases sporta zālēs un fitnesa telpās. Intenza 550RBe piedāvā velosporta  entuziastiem piedzīvot augstu veiktspēju kombinācijā ar ergonomiski pielāgotu komfortu un atbalstu. Intenza guļošais velotrenažieris ir apveltīts ar visiem Intenza smalkajiem dizaina elementiem, kā arī tam ir ērts dizains, kas ļauj lietotājam vienkārši uz tā uzkāpt un nokāpt, pateicoties zema profila sēdeklim.

Izklaides sērijas konsole

Ar šo trenažieri ir iespējams veikt ne tikai izaicinošu kardio treniņu, jo tas piedāvā iespēju piedzīvot daudz ko vairāk. Trenažiera konsole piedāvā dažāda veida iespējas iekļaujot InCare™ pašdiagnostikas programmatūru, kas automātiski ziņo InCare™ klientu atbalsta komandai par nepieciešamo trenažiera apkopi. Konsole piedāvā arī izklaidi ar Intenzacast™, kas pārraida digitālo saturu no iOS vai Android ierīcēm. 

Ar Wi—Fi® un Bluetooth® savienojamību, Intenza sērijas trenažieru skārienjutīgās 19 collu konsoles nodrošina augstas kvalitātes, nepārtrauktu, aizraujošu satura patērēšanas pieredzi, ļaujot lietot sociālos medijus, skatīties izklaides kanālus, lietot treniņu lietotnes u.c.

Produkta detaļas

Weight
102 kg
Length
160 cm
Platums
Height
124 cm
Enerģijas avots
Hybrid generator
Displejs
Touch Screen
Maksimālā slodze
181 kg
Tips
Horizontal exercise bike
Programmu skaits
6
HRC programma
Bottle holder
Yes
Paredzētais lietojums
Komerciālai lietošanai
Rehabilitation
Pedāļi
Straps
Bremžu sistēma
Not specified
Seat adjustment
Yes
Pretestības līmenis
40
Spararata svars
Not specified

About Intenza

 

Vīzija
Mūsu vīzija ir piedāvāt ilgtspējīgus veselības un fitnesa risinājumus, lai godinātu holistiskās veselības spēku. Prāts. Ķermenis.

Misija
Dzīvot. Strādā. Spēlēt
Nodrošināt izcilību, izmantojot veselības un fitnesa risinājumus un labklājības pieredzi, lai veicinātu, atbalstītu un stiprinātu personīgo un organizācijas veselību.

Sasniegt vairāk kopā
Izmantojot sadarbības spēku, mēs izvirzām godīguma un ētikas standartus, vienlaikus nosakot visaugstākos dizaina, kvalitātes, pakalpojumu un inovāciju standartus.

Turpmāk šodien
Mēs paplašinām šodienas robežas, apvienojot radošumu ar rītdienas tehnoloģijām.

Dizains
Mūsu panākumi ir rezultāts jaunu metožu un ideju izpētei ārpus ierastajām robežām.   Inovāciju vadīti un tehnoloģiju iedvesmoti, mēs izstrādājam produktus, kas ilustrē, kā mūsu filozofija un DNS tiek pielietota katrā procesa posmā.   Ar aizrautību un izpratni mēs veidojam savu ceļu, lai izstrādātu izcilus, ilgtspējīgus produktus.

Partnerība
Cilvēki ir mūsu vērtīgākā vērtība, un mēs veidojam attiecības, pamatojoties uz kopīgām vērtībām un uz cilvēkiem orientētām stratēģijām.   Kā viena komanda mēs ar lepnumu strādājam kopā visās valstīs, dažādās laika joslās un pāri robežām.   Mūsu kolēģi, mūsu partneri, mūsu lietotāji.   Tā ir Intenza globālā kopiena.

Izcilība
Mūsu unikālā pieeja dizainam liek mums domāt pieredzes kategorijās, un mēs izmantojam šos stāstus, lai radītu savus produktus.   Estētikas ziņā mēs priekšplānā izvirzām cilvēka uztveri.   Mēs izmantojam visas iespējas, lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi.   Intenza produkti tiek radīti bez kompromisiem.   Neviena detaļa nav par mazu un neviens process nav par daudz, kad runa ir par izcilības sasniegšanu.

Izstādes mantojums
Mūsu vēsture raksturo zīmolu, kas novērtē tradīciju vērtību un to, kā tās var mūs noturēt uz zemes, vienlaikus virzot mūs uz priekšu.   Mūsu mantojums ir veidots no pašiem pamatiem.   Mēs saglabājam stabilitāti un spēku, paliekot uzticīgi saviem pamatiem.   Mēs cenšamies ieviest ilgtspējību visā mūsu zīmolā, atbalstot mūsu apņemšanos godprātīgi veikt uzņēmējdarbību.   Šie principi palielinās vērtību, ko mēs sniedzam mūsu kopienām, un kopā mēs veidojam mantojumu, kas radīts, lai būtu ilgstošs.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Product added to wishlist