Velotrenažieris TECHNOGYM RECLINE FORMA
Velotrenažieris TECHNOGYM RECLINE FORMA
Velotrenažieris TECHNOGYM RECLINE FORMA
Velotrenažieris TECHNOGYM RECLINE FORMA
Velotrenažieris TECHNOGYM RECLINE FORMA

Velotrenažieris TECHNOGYM RECLINE FORMA

162168
2 890,00 €
Preci Jums piegādāsim līdz:2021-11-07
Maximum load

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Apraksts

Kardio treniņi ir kļuvuši vēl ērtāki ar Recline Forma horizontālo velotrenažieri.

Minat pedāļus ērti sēžot un gūstiet labumu no kardio treniņa nepārslogojot muguru un locītavas: ar šo Recline Forma horizontālo velotrenažieri, Jūs vara komfortablit baudīt šāda veida treniņu.

Nepārlogojat savas locītavas

Trenājoties ar Recline Forma, jūsu pozīcija ir atvērtāka nekā ar vertikālo Bike Forma.

Jūsu ķermenis balstās uz atzveltnes un tas sniedz visas priekšrocības, pilnvērtīgam kardio treniņam nepārslogojot Jūsu plecus un muguru.

Aizsardzība Jūsu sirdij

Recline Forma ir aprīkots ar CPR (Constant Pulse Rate/ Nemainīgs pulsa temps) ierīci un telemetriskā siksna nāk komplektā ar trenažieri. 
Patentētā CPR ierīce dod iespēju veikt treniņu, balstoties uz nemainīgu sirds ritmu, t.i. pretestība treniņa laikā tiek regulēta balstoties uz sirds ritmu.

Jūsu telefona vai planšetes saturs, vienmēr ar Jums.

Izklaides atbalsts dod iespējui nostiprināt Jūsu planšetdatoru uz trenažiera displeja. Lejupielādējot Forma Training lietotni, varēsiet piekļūtu savam iecienītākajam saturam- Jūsu treniņu programmām un saviem rezultātiem, kas tiek pārraidīti tieši no iekārtas uz jūsu iPad, izmantojot Bluetooth ar Forma Training Savienojumu.

Pateicoties Bluetooth Forma Training Savienojumam, Jūs varēsiet savienot savu planšetdatoru ar treniņu iekārtu, sekot rezultātiem no dašādām ierīcēm un saglabāt savā kontā. 
 

Komforts kamēr trenējaties.

 

Pedāļu attālumu Jūs ātri un vienkārši variet mainīt izmantojot sviras pie sēdekļa.
Sēdeklis ir izstrādāts, lai būtu vēl ērtāks un mīkstāks.
 

Piezīme. Visam TECHNOGYM aprīkojumam ir bezmaksas piegāde un uzstādīšana. VIP aprīkojums VIP klientiem.

Produkta detaļas

Svars
81 kg
Length
160 cm
Width
60 cm
Height
129 cm
Enerģijas avots
Electrical network
Displejs
LED
Pretestības līmenis
12
Maximum load
160 kg
Tips
Exercise bike
Number of programs
9
Paredzētais lietojums
Lietošana mājās
Brake system
Generator
Spararata svars
11 kg
Transporta riteņi
Yes
162168

About TechnoGym

2a662b26586fcdc9f432e264a002958b.jpg

1985. gadā Technogym laida klajā pirmo pilno trenažieru līniju spēka treniņiem un 1986. gadā prezentēja “Unica” trenažieri mājas apstākļiem. 1990. gadā uzņēmums papildināja savu preču klāstu ar pirmo kardiotrenažieru līniju. 2000. gadā Technogym laida klajā “Selection” līniju, savukārt 2002. gadā – “Excite”, pirmo kardiotrenažieru līniju ar iebūvētu TV ekrānu. 2000. gadā Technogym tika izraudzīts par oficiālo treniņa inventāra piegādātāju Sidnejas olimpiskajām spēlēm. Kopš tā laika uzņēmums ir bijis oficiālais piegādātājs vairākās olimpiskajās spēlēs, tostarp 2004. gada Atēnu, 2006. gada Turīnas, 2008. gada Pekinas un 2012. gada Londonas (izraudzīts 2010. gada 13. jūlijā) olimpiskajās spēlēs. 2014. gada jūlijā Technogym uzsāka sadarbību ar rūpniecisko dizaineri Antonio Čiterio (Antonio Citterio), lai izstrādātu modernu mājas trenažieru līniju.

2014. gada augustā Riodežaneiro vasaras olimpisko spēļu organizatori paziņoja, ka izvēlas Technogym par ekskluzīvo piegādātāju.

TechnoGym

Zinātniskās medicīnas komanda nodrošina, ka katrs Technogym produkts un risinājums atbilst jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem. Turklāt uzņēmums, rīkojot kampaņas, konferences, seminārus, rakstot preses relīzes un sadarbojoties ar citiem prestižiem izpētes centriem, veicina veselīgu dzīvesveidu visā pasaulē.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Product added to compare.
Product added to wishlist