Ķermeņa augšdaļas trenažieris...
Ķermeņa augšdaļas trenažieris...

Ķermeņa augšdaļas trenažieris WaterGrinder Oak

271114
1 750,00 €
Preci Jums piegādāsim līdz: 2022-05-09

Apraksts

Burājot, graindera uzdevums ir pārveidot vēju par dzinējspēku, kas pēc iespējas ātrāk paceltu buras. Grainderi uz kuģa veic pārsteidzošu darbu - viņi ir patiesi izcili sportisti! Demonstrējot neticamu izturību un spēku, grainderi sacensībās ar klasisko kloķa kustību pagriež jūrā braucošo jahtu vinčas, lai paceltu buras.

NOHrD WaterGrinder ļauj nodarboties ar intensīvo sporta veidu savas mājas apstākļos, radot iespēju sasniegt iespaidīgu fitnesa līmeni, bez nepieciešamības atteikties no ūdens elementa! 

Sēdus vai Stāvus

Pretestība: augsta vai zema

Priekšpuse vai Aizmugure

WaterGrinder koka sēdekli var novietot 3 dažādu augstumu pozīcijās. To var pielāgot gan sēdus, gan stāvus pozīcijai. 

Rokas pedāļiem ir 8 dažādas pozīcijas, kuras ļauj mainīt pretestību: jo mazāks apgriezienu rādiuss, jo augstāka intensitāte.

WaterGrinder var lietot gan no priekšpuses, gan aizmugures, izvēloties savu sēdus vai stāvus pozīciju. Visas pozīcijas ļauj trenēt ķermeņa augšdaļu- krūšu muskulatūru, vēdera muskulatūru, muguru, rokas un plecus. 

 

  • Monitors, roku pedāļi un sēdeklis var tikt uzstādīts ar vienu piegājienu. 

WaterGrinderir viegli lietojams un tas nodrošina plašu vingrinājumu klāstu. Tam ir elegants, lāses formas koka rāmis, kas lieliski iederēsies gan mājas, gan sporta kluba dizainā. 

Pedāļi ir ergonomiski veidoti, ar ūdens tvertnes palīdzību radot reālistisku pretestību. Ūdens pretestību nosaka pats lietotājs, ļaujot to mainīt ar katru apgriezienu: jo spēcīgāk tiek griezti pedāļi, jo augstāka pretestība. 

Koka sēdekli var novietot abās trenažiera pusēs, izvēloties vienu no 3 augstumiem. Trenažieri var izmantot arī bez sēdekļa. 

WaterGrinder balsta kājas ir izliektas, kas ļauj to lietot arī cilvēkiem, kas ir invalīdu ratiņos. Tās ir izgatavotas no tērauda, kam ir pulverkrāsas pārklājums. To augstums ir regulējams dažu centimetru amplitūdā, nodrošinot nemainīgu stabilitāti. 

Veiktspējas monitors var tikt pagriezts uz jebkuru no abām pusēm. Tam ir skārienjutīgs ekrāns. 

 

G1 Veiktspējas Monitors 

Veiktspējas monitors var tikt pagriezts uz jebkuru no abām pusēm!         

  • WaterGrinder veiktspējas monitoram ir vairākas treniņu iespējas, no kurām lietotājs var izvēlēties sev tīkamāko. 
  • Laika/ Distances Treniņš:
  • Iestati laiku vai distanci kā mērķi, kas ir jāsasniedz treniņa laikā. 

  • Daudzpusības Treniņš:
  • Ļauj sev saskarties ar daudziem dažādiem un neparedzamiem vingrinājumu uzdevumiem, it kā īsts treneris sniegtu šīs pavēles. Nosaki treniņa fokusu un tu saņemsi pilnībā diferencētu treniņu, kas saturēs plašu vingrinājumu klāstu.

  • Sacensību Treniņš:
  • Sacensību treniņa režīmā, ir iespējams virtuāli sacensties pret īstiem sāncenšiem, kura laikā pēc iespējas ātrāk, ir jāuzvelk noteikts skaits buru. Treniņš ir cīņa par uzvaru vai zaudējumu, kas garantē intensīvu treniņu. 
  • Atkarībā no izvēlētā treniņa, monitorā tiks atainoti šādi dati: apgriezienu ātrums, pulss, laiks, distance, veiktspēja (vatos), un izlietotās kalorijas stundā.

Produkta detaļas

Svars
50 kg (without water)
Maksimālā slodze
120 kg
Izmēri
120 x 110 x 80 cm
Tips
Upper Body Fitness Trainer
Max. water limit
20 l

About NOHrD

 
NOHrD - Vācijas uzņēmums, kas specializējas koka vingrošanas aprīkojuma ražošanā.
 
Katrs vingrošanas aprīkojums ir roku darbs, kas izgatavots mūsu ražotnē. Klasiskā roku darba un precīzās mašīnapstrādes kombinācija nodrošina augstu kvalitāti un pastāvīgu progresu. Mēs cienām vidi, kurā dzīvojam, tāpēc gan koka miza, gan pats koks tiek pilnībā pārstrādāts, neradot nekādus atkritumus.
 
Ja rodas produkcijas pārpalikumi, tad tie tiek izmantoti elektroenerģijas ražošanai. Ražotne ir 1500 m2 liela un šo platību mēs izmantojam saules elektroenerģijas gūšanai, ar kuru tiek darbinātas ražotnes iekārtas, ievērojami samazinot izmešu daudzumu, kas padara šo procesu dabai draudzīgāku.

16 produktu tajā pat kategorijā:

Product added to wishlist
Product added to compare.